Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konferencji IT w Służbie Zdrowia GigaCon która odbędzie się 30 marca (czwartek) we Wrocławiu w Hotelu Ibis Styles.

Celem konferencji jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej to jedno z wyzwań z którym szpitalne działy IT muszą uporać się do roku 2018.

Podczas konferencji wiodące firmy IT zaprezentują swoje rozwiązania, które pomogą usprawnić pracę placówki, zarządzanie personelem, obniżyć koszty czy wdrożyć EDM. Oprócz tego wykłady merytoryczne przeprowadzą eksperci, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją sektora ochrony zdrowia.

Wybrane tematy:

  • HL7 Clinical Document Architecture – standard elektronicznej dokumentacji medycznej w Polsce – Roman Radomski (Polskie Stowarzyszenie HL7);
  • Praktyczne wskazówki wdrożenia programu medycznego – Jacek Majewski (Ekspert Niezależny);
  • Wymiana systemów informatycznych szpitala – jak tego (nie) robi – Sławomir Szmulik (Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Głuchołazach);
  • Inspektor ochrony danych osobowych i jego obowiązki w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej – Damian Klimas (Kancelaria Prawna Szostek_Bar i Partnerzy).

MedCluster jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji oraz rejestracja (całkowicie BEZPŁATNA) na stronie:

 http://gigacon.org/event/sluzb_wro_17/