Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku istnieje na rynku uczelni niepublicznych od 1999 roku. Uczelnia kształci na studiach I i II stopnia (dietetyka, kosmetologia), jednolitych studiach magisterskich (fizjoterapia) oraz na studiach podyplomowych. Organizuje również kursy i szkolenia.

Absolwenci Wyższej Szkoły Zdrowia są cenionymi na rynku specjalistami, a sama uczelnia coraz silniej identyfikowana jest jako centrum kształcenia wykwalifikowanych pracowników z obszarów nauk o zdrowiu.

W swojej długoletniej historii, uczelnia inwestowała we własną bazę dydaktyczną, zwiększenie liczby pracowników naukowo-dydaktycznych oraz ich rozwój (kursy, szkolenia itp.), co przekłada się na ciągły wzrost liczby absolwentów.

Wysoki poziom nauczania, profesjonalizm i życzliwość to priorytety, które wyznaczają kurs Wyższej Szkole Zdrowia, charakteryzującej się innowacyjnym podejściem do procesu nauczania, tj. skupianiem się na wyposażeniu studentów w umiejętności praktyczne, podparte fachową wiedzą.

Atutem uczelni jest m.in. jej doskonała lokalizacja. Uczelnia położona jest w samym centrum Trójmiasta, w sąsiedztwie Parku Oliwskiego, wielu obiektów sportowych, ok. 2 km od Zatoki Gdańskiej.

Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnej siedzibie uczelni. Do dyspozycji studentów i wykładowców znajdują się m.in. sale wykładowe, specjalistyczne pracownie (m.in. kosmetologiczno – podologiczna, towaroznawczo – gastronomiczna, kosmetologii i fizykoterapii, wizażu i stylizacji), bogato wyposażona biblioteka, a także bezpłatny parking.

Nowością w ofercie kształcenia są studia podyplomowe z zakresu ochrony zdrowia:

– Prawo medyczne z elementami prawa kosmetycznego i farmaceutycznego,

– MBA w ochronie zdrowia.

Proponowane studia podyplomowe przeznaczone są zarówno dla osób wykonujących zawody związane z ochroną zdrowia, jak i osób, które swoją przyszłość wiążą z funkcjonowaniem podmiotów wykonujących działalność leczniczą, a także wszystkich osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę dotycząca prawa medycznego, farmaceutycznego i kosmetycznego.

Słuchacze naszych studiów uzyskają wiedzę teoretyczną uzupełnioną o praktyczne umiejętności umożliwiające wykorzystanie już posiadanej i nabytej wiedzy do samodzielnego rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia.

Studia MBA kierowane są do głównie do kadry zarządzającej oraz specjalistów, pracujących w podmiotach związanych z ochroną zdrowia.

Program studiów jest połączeniem wiedzy prawniczej, ekonomicznej oraz wiedzy związanej z zarządzaniem. Uwzględnia zmiany związane z postępem naukowym, zmiany w systemie prawnym i orzecznictwie.

Nasze studia pozwolą pogłębić wiedzę oraz zdobyć nowe umiejętności.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji na stronie: