Kanton Schwyz (sąsiad Zurychu), któremu swoją nazwę zawdzięcza cała Szwajcaria, jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów biznesowych na świecie. Innowacyjne przedsięwzięcia i małe, średnie oraz duże firmy wspierane są przez przyjazną przedsiębiorcom politykę gospodarczą i jedne z najniższych stawek podatkowych dla firm w skali światowej.

Wiele polskich firm interesuje się obecnie ekspansją do  Szwajcarii, dlatego przekazujemy Zaproszenie od Urzędu Gospodarki Kantonu Schwyz do udziału w jednym z organizowanych spotkań biznesowych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu lub Łodzi.  Podczas spotkań przedstawione zostaną możliwości rozwoju Państwa firmy właśnie w Kantonie Schwyz.

Do udziału zaproszamy przede właścicieli i prezesów firm (CEO, CFO, COO), dyrektorów finansowych oraz ds. rozwoju z branż: Life Science (farmacja, biotechnologie, chemia, sprzęt i technologie medyczne), ICT (informatyka i telekomunikacja), oraz Automatyka. Zapraszamy również serdecznie zainteresowanych przedstawicieli innych innowacyjnych sektorów

Więcej szczegółów: ZAPROSZENIE Szwajcaria 2017